Zëri i Amerikës

zeriamerikes.com - zeriamerikes.com

Zëri i Amerikës: Emisioni televiziv Ditari sjell pranë jush lajmet më...

zeriamerikes.com pagerank   rank info for zeriamerikes.com 171,857   estimated valuation for zeriamerikes.com $ 39,600.00

Universiteti i Prishtinës - Universiteti i Prishtinës

uni-pr.edu - uni-pr.edu

Universiteti i Prishtines

uni-pr.edu pagerank   rank info for uni-pr.edu 283,698   estimated valuation for uni-pr.edu $ 17,820.00

24 ore lajme

24-ore.com - 24-ore.com

Gazete elektronike ne gjuhen shqipe. jep lajme nga Shqiperia,Kosova, maqedonia, ballkani dhe Bota/ Freskohet gjate 24 oreve

24-ore.com pagerank   rank info for 24-ore.com 442,843   estimated valuation for 24-ore.com $ 5,400.00

Gjuha Shqipe

gjuhashqipe.com - gjuhashqipe.com

Synon që të jetë portali më i madh shqiptar,me softuerë, shërbime, shkencë e lajme që kanë të bëjnë me historinë, gjuhën, letërsinë dhe kulturën shqiptare. Në...

gjuhashqipe.com pagerank   rank info for gjuhashqipe.com 379,829   estimated valuation for gjuhashqipe.com $ 13,500.00

Index

inatoday.com - inatoday.com

inatoday.com pagerank   rank info for inatoday.com 4,294,386   estimated valuation for inatoday.com $ 240.00

___| Shkabaj |___ Start Here | Fillo Ketu

shkabaj.tk - shkabaj.tk

Shkabaj.net, Shkabaj.mobi, and Shkabaj App: the leading Albanian source for information and entertainment.

shkabaj.tk pagerank   rank info for shkabaj.tk 526,552   estimated valuation for shkabaj.tk $ 1,440.00

Fillimi - Presidente e Republikës së Kosovës - Atifete Jahjaga

president-ksgov.net - president-ksgov.net

Presidenti i Republikës së Kosovës, Atifetet Jahjaga, Kosova, Kosovo, Kosovë, Presidenca, Presidenca e Republikës së Kosovës, Atifetet Jahjaga, Dr. Ibrahim Rugova, Ibrahim...

president-ksgov.net pagerank   rank info for president-ksgov.net 1,553,849   estimated valuation for president-ksgov.net $ 480.00

New Kosova Report | Kosovo News

newkosovareport.com - newkosovareport.com

Putting news on Kosovo / Kosova in perspective. Analyzing trends, major developments and less talked about aspects of Kosovo.

newkosovareport.com pagerank   rank info for newkosovareport.com 9,342,421   estimated valuation for newkosovareport.com $ 8.95

Who Recognized Kosova? The Kosovar people thank you - Who...

kosovothanksyou.com - kosovothanksyou.com

Countries that have recognized Kosova/Kosovo as an Independent Nation. Independence of Kosovo updates. List of states and countries that have recognized the Republic of...

kosovothanksyou.com pagerank   rank info for kosovothanksyou.com 1,388,583   estimated valuation for kosovothanksyou.com $ 480.00

Ballina - Ministria e Punëve të Jashtme - Kosova

mfa-ks.net - mfa-ks.net

Ministria e Punëve të Jashtme, Enver Hoxhaj, Kosova, Kosovo, Kosovë, MPJ, MFA, Ministry of Foreign Affairs, Republic of Kosovo, Republika e Kosovës, Republika Kosovo, Ambasadat...

mfa-ks.net pagerank   rank info for mfa-ks.net 1,418,774   estimated valuation for mfa-ks.net $ 480.00

Refresh - Web Design and Development

refresh-ks.com - refresh-ks.com

"REFRESH" is based in Prishtina and employs top professionals and designers around. Each of our staff members bring value added specifics to our divergent and multi cultural...

refresh-ks.com pagerank   rank info for refresh-ks.com 11,363,436   estimated valuation for refresh-ks.com $ 8.95

Portali Albeu.com, Lajmet e fundit, sport, shqiperi, kosove,...

albeu.com - albeu.com

Albeu.com është portal i pavarur, me seli në Tiranë, i themeluar në korrik të vitit 2003.

albeu.com pagerank   rank info for albeu.com 11,328   estimated valuation for albeu.com $ 733,680.00

ALBART

albart.com - albart.com

ALBART - From a single page professional website to full CMS Solutions, we have the knowhow and technology to provide our clients with a Professional unparallel web developing...

albart.com pagerank   rank info for albart.com 5,785,412   estimated valuation for albart.com $ 240.00

Adobe Fireworks Training | Web Design Training | Michael Locke |...

mlwebco.com - mlwebco.com

Shkarko Mp3, Muzik Shqip, Stupcat 2012, Filma Shqip, Poezi Dashurie, Sms Dashurie, Chat Shqip, Tregime Erotike, Barcoleta, Horoskopi Radio Zemra, Lajme, Zemra, Gezuar 2012, Zyra...

mlwebco.com pagerank   rank info for mlwebco.com 188,488   estimated valuation for mlwebco.com $ 36,600.00

Invitation | Halveti-Jerrahi Tariqa

jerrahi.org - jerrahi.org

The Halveti-Jerrahi Order of Dervishes is a traditional Muslim Sufi Order and a cultural, educational, and social relief organization made up of Muslims from diverse...

jerrahi.org pagerank   rank info for jerrahi.org 5,050,797   estimated valuation for jerrahi.org $ 240.00

Tekste Kengesh Shqip dhe Videoklipe || Albanian Lyrics and Music...

teksteshqip.com - teksteshqip.com

Muzike shqiptare me mijera tekste kengesh shqip dhe videoklipe nga te gjitha trevat shqiptare. The most popular portal for Lyrics and Music Videos to Albanian songs

teksteshqip.com pagerank   rank info for teksteshqip.com 180,530   estimated valuation for teksteshqip.com $ 37,800.00

Express - Portali i Lajmeve Online | Albania

ekspres.al - ekspres.al

Express - Portali i Lajmeve Online | Albania

ekspres.al pagerank   rank info for ekspres.al 1,108,940   estimated valuation for ekspres.al $ 720.00

Forumi Shqiptar

forumishqiptar.com - forumishqiptar.com

Forumi Shqiptar eshte kuvendi me i madh shqiptar ne Internet. Na vizitoni ne adresen http://www.ForumiShqiptar.com

forumishqiptar.com pagerank   rank info for forumishqiptar.com 170,082   estimated valuation for forumishqiptar.com $ 40,200.00

Gazeta LAJM

lajmpress.com - lajmpress.com

Web faqja zyrtare e gazetës LAJM

lajmpress.com pagerank   rank info for lajmpress.com 213,357   estimated valuation for lajmpress.com $ 23,760.00

Shqiptarja.com - Home

shqiptarja.com - shqiptarja.com

Shqiptarja.com është website më profesional dhe i pavarur me lajme nga Shqipëria dhe Ballkani. Në mënyrë të shpejtë dhe të verifikuar me disa burime ju do të gjeni lajme nga...

shqiptarja.com pagerank   rank info for shqiptarja.com 18,991   estimated valuation for shqiptarja.com $ 437,760.00